Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Poštovné již od 1Kč

Objednávku Vám doručíme:

...    nebo osobně na naší prodejně

 


Podporuje mojeID

Svítilny SolarStorm
Distributor svítilen SolarStorm®

Zabýváte-li se sportovním, outdoor nebo osvětlovacím sortimentem a máte zájem o prodej produktů značky SolarStorm®, kontaktujte nás pro podmínky dealerského prodeje emailem nebo telefonicky.

Led-Expert je výhradním distributorem originálních svítilen SolarStorm® pro Českou a Slovenskou Republiku.

SolarStorm® je registrovanou značkou společnosti BlackShadow Technology Co.,LTD - jediným výrobcem originálních svítilen SolarStorm®.

Svítilny, nabíječky a akumulátory BlackShadow/SolarStorm® jsou jako jediné certifikované CE/RoHS pro Evropskou Unii, splňují tedy všechny zákonné a technické podmínky pro provoz na území EU. Pouze u těchto svítilen a příslušenství je zaručena originalita, funkčnost, bezpečnost a spolehlivost.

UPOZORNĚNÍ - nebezpečí u neoriginálních napodobenin SolarStorm: Na českých a zahraničních/asijských eshopech jsou velmi rozšířené plagiáty SolarStorm (kopie od ilegálních výrobců, obvykle za podezřele nízkou cenou) ať již s tímto logem nebo s jinými názvy a stejným tvarem a jsou v balení s nebezpečnými levnými nabíječkami a akumulátory (battery packy), které se mohou chovat jako časovaná bomba, hrozí nebezpečí výbuchu nebo požáru Li-Ion baterie, popř.nabíječky (pro více informací, viz zde zde zde zde nebo další případy na google). Kopie svítilen dále postrádají výkon, jsou osazeny slabšími led čipy a mají špatně provedený odvod tepla, což způsobuje brzké spálení čipu. Spotřebitel by měl v zájmu své bezpečnosti vyžadovat od prodejce potvrzení autentičnosti, nebo kontaktovat nás emailem o potvrzení, zda je prodejce naším partnerem a nabízí autentické produkty značky SolarStorm®, potvrzení zašleme obratem. V případě pochyb o již zakoupeném výrobku nám zašlete detailnější foto svítilny, nabíječky a akumulátoru.

 

Seznam českých prodejců nabízející plagiáty SolarStorm nebo produkty bez CE/RoHS certifikace, případně uvádějící podstatně klamavé parametry výrobku:

  • ***-Group s.r.o.

Uváděný název výrobku: **limited lights cyklosvítilna X2

Svítilna a battery pack bez CE/RoHS certifikace, plagiát svítilny Solarstorm X2, bez jakéhokoliv loga na svítilně.

Světelný výkon výrobcem uváděný: 1200 lumen (reálný změřený výkon 520 lumen)

Kapacita baterie výrobcem uváděná: --- (reálná kapacita při zapojení 4x18650(1200mah) 2S2P je 2400mAh)

 

  • ****cky.cz (prodejce neuvádíme, produkt byl již odstraněn)

Uváděný název výrobku: Solarstorm X2

Plagiát svítilny Solarstorm X2, ve skutečnosti logo "AGM" na svítilně, dále podstatně klamavé parametry výrobku:

Světelný výkon prodejcem uváděný: 1200 lumen (reálný změřený výkon 550 lumen)

Typ čipu uváděn XM-L2, ve skutečnosti XM-L T6. Battery pack bez silikonového pouzdra. Dodáváno bez českého návodu.