Potřebujete poradit? Volejte:

Nitecore - svítilny, čelovky a outdoor vybavení
Kde začít s výběrem Nitecore
Nitecore má desítky modelů, ale většina nabídky se dá rychle rozdělit podle způsobu použití.
Čelovky
Od lehkých modelů na běh a turistiku až po výkonné čelovky pro práci a náročný outdoor.
Porovnat čelovky ↓EDC svítilny
Kapesní a ploché svítilny pro každodenní nošení - od klíčenek až po velmi výkonné modely.
Porovnat EDC ↓Taktické a dosvitové
Profesionální svítilny pro vyhledávání, lov a situace, kde je důležitý dosvit nebo okamžitý přístup k výkonu.
Porovnat svítilny ↓Lehké powerbanky
Nízká hmotnost a vysoká energetická hustota pro trail running, turistiku, bikepacking a cestování.
Porovnat powerbanky ↓Outdoor technika
Pracovní světla, elektronické odpuzovače komárů a přenosné ventilátory pro kempování i běžné použití.
Outdoor technika ↓UHi, UHE a MCT - co znamenají?
Technologie zaměřená na vysokou intenzitu světelného kuželu. Často ji najdete u výkonných EDC a ručních svítilen s větším dosvitem.
Důraz na vysokou světelnou účinnost. U čelovek pomáhá získat dobrý poměr výkonu, hmotnosti a výdrže.
Multiple Color Temperatures umožňuje u vybraných modelů měnit teplotu bílého světla podle prostředí - typicky mezi teplým, neutrálním a studeným odstínem.
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
- Výhodná cena
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- TOP produkt
- Novinka
- Výhodná cena
- Výhodná cena
- Výhodná cena
- Výhodná cena
- Novinka
- TOP produkt
- Novinka
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Výhodná cena
- Doprava ZDARMA
- Doprava ZDARMA
- Výhodná cena
- Doprava ZDARMA
- Výhodná cena
- Doprava ZDARMA
- Doprava ZDARMA
- Doprava ZDARMA
- Výhodná cena
- Výhodná cena
- Výhodná cena
- Doprava ZDARMA
- Výhodná cena
- Výhodná cena
- Doprava ZDARMA
- Výhodná cena
- Doprava ZDARMA
- Výhodná cena
- Výhodná cena
- TOP produkt
- TOP produkt
- Výhodná cena
- Výhodná cena
Rychlý průvodce modely Nitecore
Nitecore má velmi široké portfolio a samotný počet lumenů často nestačí. Níže najdete přímé porovnání čelovek, EDC a profesionálních svítilen, lehkých powerbank, elektronických repelentů i přenosných ventilátorů.
Od ultralehkého běhu po servis a zimní expedice
U čelovek sledujte výkon a dosvit, ale také hmotnost, způsob napájení a charakter světla. Vestavěný akumulátor je jednoduchý na obsluhu, výměnný článek nebo battery pack je výhodou při dlouhých akcích. MCT umožňuje měnit barevnou teplotu a vybrané modely přidávají vysoké CRI, červené světlo nebo proměnlivý kužel.
| Model | Výkon | Dosvit | Hmotnost | Napájení | Světlo / funkce | Hodí se pro |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NU25 MCT | 400 lm | 132 m | 47 g | vestavěná Li-ion USB-C | MCT červené světlo | běh, turistika, cestování, minimum hmotnosti |
| NU27 | 600 lm | 123 m | 56 g | vestavěná Li-ion USB-C | MCT UHE 3 teploty + červená | běh, turistika, lehký outdoor, univerzální použití |
| NU33 | 700 lm | 135 m | 95,5 g | 2000 mAh USB-C | hlavní bílé High CRI + červené | turistika, domácnost, práce zblízka, univerzální použití |
| NU43 | 1400 lm | 130 m | 116 g | vestavěná 18650 3400 mAh | široké bílé červené světlo | sport, běh a outdoor, když chcete vyšší výkon při stále nízké hmotnosti |
| NU45 | 1700 lm | 172 m | 126 g | vestavěná 18650 4000 mAh | výkonné bílé červené světlo | výkonná turistika, práce a delší noční akce |
| NU53 | 1800 lm | 175 m | 151 g | vestavěná Li-ion 6000 mAh | více odstínů bílé High CRI + červené | dlouhá výdrž, outdoor, jeskyňaření, práce a delší noční použití |
| TRAIL / MODULÁRNÍ NAPÁJENÍ / MCT | ||||||
| UT27 MCT | 800 lm | 168 m | 74 g | HLB1500 nebo 3× AAA | MCT + červené vysoké CRI | běh, trail, závody a lehké vícedenní použití |
| HA27 UHE | 800 lm | 150 m | 75 g | HLB1500 nebo 3× AAA | MCT + červené 3 teploty světla | turistika, cestování a univerzální lehký outdoor |
| HA29 UHE | 1200 lm | 170 m | 112 g | HLB2500 / HLB1500 nebo 3× AAA | MCT, CRI až 98 All-Weather baterie | zima, skialpy, vysoké hory a náročné vícedenní použití |
| UT6 | 1600 lm | 195 m | 130 g | výměnná 18650 4000 mAh | MCT 3000 / 4500 / 6500 K Rapid Reel | trail, ultra a dlouhé noční závody |
| VÝKONNÉ / PRACOVNÍ | ||||||
| HC60 UHE | 1600 lm | 157 m | 140 g | výměnná 18650 4000 mAh | široké světelné pole červené světlo | univerzální outdoor a pracovní použití |
| HC65 UHE | 2000 lm | 222 m | 152 g | výměnná 18650 4000 mAh | hlavní + teplé CRI 90 + červené | velmi univerzální outdoor, servis a technická práce |
| HC75 UHE | 3000 lm | 192 m | 209 g | výměnná 21700 5500 mAh | E-FOCUS flood / spot + červené | servis, průmysl, rozsáhlé objekty a profesionální práce |
Který Nitecore EDC vybrat?
Řada EDC už není jedna konstrukce v několika výkonech. Některé modely jsou zaměřené na MCT a vysoké CRI, jiné přidávají UV nebo laser a nejsilnější varianty nabízejí SEARCH, LUMIN SHIELD, OLED displej nebo výrazně větší baterii.
| Model | Výkon | Dosvit | Hmotnost | Baterie | Konstrukce / funkce | Kdy ho vybrat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EDC07 | 1500 lm | 132 m | 70 g | 1500 mAh USB-C | MCT 3000 / 4500 / 6500 K CRI 97 při 3000 K | lehké ploché EDC, servis a práce s barvami |
| EDC09 | 1600 lm | 153 m | 114 g | 1100 mAh USB-C | MCT + otočná hlava 102° | servis a práce, kdy potřebujete světlo nasměrovat bez natáčení celé svítilny |
| EDC17 | 1500 lm | 230 m | 106 g | 1500 mAh USB-C | bílé světlo + UV 1350 mW + zelený laser | inspekce, servis, dokumenty a multifunkční pracovní EDC |
| PLOCHÉ VÝKONNÉ EDC | ||||||
| EDC23 | 2500 lm | 280 m | 101 g | 1500 mAh USB-C | OLED, Turbo Ready, Strobe Ready | výkonné a velmi kompaktní ploché EDC |
| EDC25 | 3000 lm | 300 m | 104 g | 1700 mAh USB-C | ultratenké tělo, jednoduchá indikace | maximum výkonu při nízké hmotnosti a jednoduchém ovládání |
| EDC27 UHi | 3100 lm | 305 m | 122 g | 1700 mAh USB-C | OLED displej, UHi LED, ploché tělo | oblíbený kompromis velikosti, výkonu a přehledu o provozu |
| EDC29 | 6500 lm | 400 m | 160 g | 2500 mAh USB-C | OLED, SEARCH, LUMIN SHIELD, Rapid Lock | velmi výkonné ploché EDC pro obchůzky, službu a intenzivní použití |
| VYŠŠÍ KAPACITA / DELŠÍ DOSVIT | ||||||
| EDC31 | 3500 lm | 380 m | 100 g | 3800 mAh USB-C | SEARCH + LUMIN SHIELD, IP68, Rapid Lock | vysoká kapacita a stále kompaktní klasické tělo |
| EDC35 | 5000 lm | 550 m | 171 g | 6000 mAh USB-C | SEARCH + LUMIN SHIELD, IP68, dlouhý dosvit | když je důležitější dosvit a výdrž než plochý profil |
| EDC37 | 8000 lm | 420 m | 199 g | 8000 mAh USB-C | OLED, SEARCH, LUMIN SHIELD, programovatelné ovládání | maximum výkonu a kapacity v ploché řadě EDC |
Taktické a dosvitové svítilny Nitecore
Tady je obzvlášť vidět, proč nelze vybírat jen podle lumenů. Široce svítící 5000lm model může mít kratší dosvit než svítilna s nižším světelným tokem a soustředěnější optikou.
| Model | Max. výkon | Dosvit | Charakter světla | Napájení | Hodí se pro |
|---|---|---|---|---|---|
| P17iX | 5000 lm | 330 m | Flood / Mixed / Spot | 21700 i Series 5500 mAh | hlídky, služba, kontrola objektů a univerzální tactical |
| P27iX | 5000 lm | 430 m | Flood / Mixed / Spot | 21700 i Series 5500 mAh | podobný princip jako P17iX, ale větší dosvit |
| MH25 PRO | 3300 lm | 705 m | soustředěný LED kužel | 21700 5300 mAh | vyhledávání, lov, otevřený terén a dlouhý dosvit |
| P40 | 2000 lm | 2900 m | LEP Spot + LED Flood | 21700 5500 mAh | extrémní dálkový dosvit + široké světlo v jednom |
Powerbanky Nitecore - NB Air, NB Plus nebo NB10000?
U powerbank Nitecore se nevyplatí vybírat jen podle čísla 5000 nebo 10000 mAh. Rozdíl je také v Rated Energy při USB výstupu, hmotnosti, typech konektorů, maximálním výkonu a odolnosti.
| Model | Kapacita | Rated Energy při 5 V | Hmotnost | Porty | Výkon | Hlavní rozdíl |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NB Air | 5000 mAh 19,4 Wh | 3300 mAh | 89 g | 1× USB-C | 18 W | absolutní minimum hmotnosti pro běh, závod a krátkou energetickou zálohu |
| NB Plus | 10 000 mAh 38,5 Wh | 5600 mAh | 155 g | USB-C + USB-A | 22,5 W | volba pro zákazníka, který stále potřebuje klasický USB-A konektor |
| NB10000 Gen4 | 10 000 mAh | 6800-7200 mAh | 143 g | 2× USB-C | 22,5 W | nejlepší univerzální 10 000mAh NB pro čistě USB-C výbavu |
| NB20000 Gen3 | 20 000 mAh | 10 100 mAh 5 V / TYP 3 A | 291 g | 2× USB-C | 22,5 W | větší energetická rezerva pro vícedenní akce a více zařízení |
| CARBO 10000 Gen2 | 10 000 mAh | 7000 mAh 5 V / TYP 3 A | cca 170 g | 2x USB-C | 30 W | vyšší nabíjecí výkon a robustnější konstrukce s krytím IPX8 |
Pracovní světla, repelenty a ventilátory Nitecore
Nitecore už dávno není jen výrobce svítilen. Outdoorová část nabídky zahrnuje pracovní světla, elektronické odpuzovače komárů i ventilátory od kapesních modelů až po provedení s vodní mlhou.
EMR - porovnání elektronických odpuzovačů komárů
Jednotlivé EMR se liší hlavně napájením, výdrží, přítomností ultrazvuku, možností použití jako powerbanky a tím, zda je zařízení určené spíš pro pohyb nebo stacionární použití.
| Model | Napájení | Výdrž | Ultrazvuk | Powerbanka | Hlavní rozdíl | Kdy ho vybrat |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EMR06 TAC | vestavěná 1800 mAh | až 3,5 h | ne | ne | 98 g, klip, velmi kompaktní | osobní ochrana při pohybu, turistika a rybaření |
| EMR10 Lite | 2× 21700 bez baterií | podle článků | ano | ano | stejný koncept jako EMR10, ale články si volíte sami | pokud již vlastníte kompatibilní 21700 články |
| EMR10 | 2× 21700 články v balení | až 12 h | ano | ano | OLED, výměnné články, plná mobilní výbava | univerzální outdoor, turistika, kemp a rybaření |
| EMR20 | vestavěná 10 000 mAh | až 12 h | ne | ano | jednodušší konstrukce s velkou vestavěnou baterií | kemp, zahrada a delší stacionární použití |
| EMR25 | odnímatelný pack 12 000 mAh | až 12 h | ano | ano | OLED + odnímatelná vysokokapacitní baterie | dlouhé pobyty v terénu a vícedenní kempování |
| EMR30 | vestavěná 10 400 mAh | až 12 h | ano | ano | 2 repelentní podložky + větší ochranná oblast | větší kemp, terasa, zahrada nebo základna |
| EMR30SE | externí USB-C | podle powerbanky | ne | ne | jen 86 g, bez vlastní baterie | pokud už máte powerbanku a chcete co nejlehčí stacionární řešení |
| EMR40 | vestavěná 7800 mAh | až 10 h | ne | ano | jednoduché stacionární provedení s velkou baterií | zahrada, terasa, kemp a delší venkovní posezení |
Přenosné ventilátory Nitecore
U ventilátorů je důležitější způsob použití než samotné otáčky motoru. Rozhoduje, zda zákazník chce ventilátor do kapsy, na batoh, na stůl, kolem krku nebo model s vodní mlhou.
| Model | Typ | Napájení | Mlžení | Hlavní výhoda | Kdy ho doporučit |
|---|---|---|---|---|---|
| NEF Nano | kapesní ruční | 2000 mAh | ne | 81 g / velmi kompaktní | co nejmenší ventilátor do kapsy nebo kabelky |
| NEF01 Lite | ruční | 2600 mAh | ne | lehký a dlouhá výdrž | běžné cestování a celodenní používání |
| NEF01 | prémiový ruční | 4000 mAh | ne | kovové tělo + dlouhá výdrž | robustnější ventilátor do ruky |
| NCF20 | připínací | externí USB-C | ne | volné ruce / uchycení na výbavu | turistika, MOLLE, batoh a pohyb v horku |
| NEF03 PRO | skládací / ruční / stolní / na krk | vestavěná baterie | ne | více způsobů použití v jednom | cestování, kancelář, stůl i chůze |
| NEF10 | větší stolní / kempingový | vestavěná baterie | ne | větší ventilátor pro jedno místo | stan, kemp, stůl, postel nebo kancelář |
| izzCool 20 | ruční | 2000 mAh | ano | kompaktní + silný proud vzduchu + mlžení | dovolená, festival, fronty a horké město |
| izzCool 20 PRO | ruční | 5000 mAh | ano | 100 úrovní + dlouhá výdrž | když chcete mlžení, přesnou regulaci a výrazně větší baterii |
| izzCool 30 | skládací / ruční / stolní / na krk | 3500 mAh | ano | multifunkční konstrukce + mlžení | jeden ventilátor do ruky, na stůl i kolem krku |
| izzCool 40 | výkonný ruční | 5200 mAh | ano | až 9,8 m/s / nejvyšší výkon chlazení | když je prioritou co nejsilnější proud vzduchu a větší baterie |
Když chcete vybrat Nitecore během minuty
Časté otázky při výběru Nitecore
Znamená více lumenů automaticky delší dosvit?
Ne. Dosvit závisí hlavně na intenzitě světelného kuželu a použité optice. Proto může mít svítilna s nižším světelným tokem výrazně větší dosvit než velmi výkonný široce svítící model.
Kdy má smysl MCT?
Pokud často střídáte počasí, prostředí nebo způsob použití. Teplejší světlo může být příjemnější v mlze, dešti nebo sněhu, neutrální dobře zobrazuje terén a studené světlo působí velmi jasně v otevřeném prostoru.
Vestavěná, nebo výměnná baterie?
Vestavěná baterie zjednodušuje konstrukci a obsluhu. Výměnný článek nebo battery pack je výhodnější při dlouhém používání, protože vybitý zdroj lze rychle nahradit nabitým.
Jaký je hlavní rozdíl mezi NB Plus a NB10000 Gen4?
NB Plus má USB-C i klasický USB-A výstup, takže se hodí i ke starším kabelům. NB10000 Gen4 používá dva USB-C porty, je lehčí a nabízí vyšší Rated Energy při 5V výstupu. Pokud už používáte čistě USB-C výbavu, dává obvykle větší smysl Gen4.
Proč jsou NB powerbanky populární mezi běžci a turisty?
Hlavní výhodou není pouze kapacita, ale velmi nízká hmotnost vzhledem k uložené energii. To je důležité tam, kde powerbanku nosíte desítky hodin v běžecké vestě nebo batohu.
U široké nabídky Nitecore často rozhodují detaily - hmotnost, charakter světla, napájení, dosvit nebo způsob použití. Pokud si nejste jistí dvěma podobnými modely, rádi pomůžeme s výběrem podle toho, kde a jak budete zařízení skutečně používat.














































































